<
>

Травень

ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Максім Зеккіні

06
Бер
купити квиток наTicketClub.com.ua

ФабрикаФорматівАфіша 6 БЕРЕЗНЯ 2

Максим ЗЕККІНІ закінчив Національну Вищу музичну Консерваторію Ліону у класі Жері Мутьє і Даніель Рено-Фаскель, де він отримує у червні 2011 національний диплом вищої музичної освіти з одноголосною відміткою «відмінно» та відзнаку журі. Опісля – був прийнятий до Національної Вищої музичної Консерваторії Парижу до класу Жана-Франсуа Ессьє.

Будучи першим дипломованим французом престижної Академії «IncontricolMaestro» у місті Імола в Італії, Зеккіні – лауреат-стипендіат фонду Меєр «Покликання Bleustein-Blanchet»; переможець міжнародного конкурсу Аркашону; лауреат І премії конкурсу «Forum» в Нормандії; лауреат фонду «Cziffra»; лауреат конкурсу «Ragusa-Ibla» в Сицилії, переможець (І премія) за одноголосним  рішенням журі міжнародного конкурсу «Varenna-LacdeCôme» в Італії (2003).

Виступає в концертних залах Парижу – зала Ґаво, театр Шатлє, зала Корто, театр Марінії.

Гастролює в Англії, Південній Кореї, Китаї, Японії, Монголії, Французькій Полінезії, Південній Африці, Кенії, Уганди, Замбії, Зімбабве, Джибуті...

Дискографія: Антологія з 10-ти дисків творів для лівої руки (соло для фортепіано, концерти для фортепіано та камерна музика) під маркою AdvitamRecords. Один із його останніх оприлюднених записів отримав відзнаку «4 FFFF» у «Télérama».

Максім є частим гостем багатьох французьких та іноземних радіо (France Musique, Radio Classique, France Inter,...) та телебачення.

Як еклектичний музикант оркеструє партитури для телебачення, диригує мюзиклами, дає сольні концерти зі співачкою Джулією Мігенес та концерти-читання з відомою французькою акторкою Анукою Еме. Автор численних творів і транскрипцій, які публікуються у студентській педагогічній збірці «Piano Crossover».

Декілька років тому, коли він вперше студіював «Концерт для лівої руки» Моріса Равеля, у Максіма Зеккіні з’явилася ідея вивчати репертуар для лівої руки. Цей твір був написаний у Відні 5 січня 1932 року для австрійського піаніста Пауля Вітгенштейна, який втратив праву руку під час Першої Світової війни, проте успішно продовжив кар’єру піаніста, замовляючи твори для лівої руки у відомих композиторів того часу.