Немає даних для відображення

Квітень

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile"

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile"

Академічний камерний оркестр “HARMONIA NOBILE” створений у 1985 році з ініціативи Народного артиста України І.Пилатюка та директора філармонії М.Воротняка.

З камерним оркестром  співпрацювали  видатні диригенти: К.Хаґель, П.Маркс (Німеччина), Пекка Аахонен (Фінляндія), Дж.Караннанте, Ф.Д'Овідіо (Італія), В.Чернушенко (Росія), В.Мрозек (Польща), І.Пилатюк (Україна) та ін.

Джаз-квартет "Art Prestige"

Джаз-квартет "Art Prestige"
Джаз-квартет «ART PRESTIGE» створений в 2009 році. До його складу увійшли музиканти відомі у різних музичних сферах Прикарпаття.

Струнний ансамбль "Quattro Corde"

Струнний ансамбль "Quattro Corde"
Струнний ансамбль “QUATTRO CORDE” створений у 2000 році. Перший художній керівник – П.Сметана.

Репертуар колективу різноманітний – від класики до сучасності, від творів легкого жанру до кращих зразків зарубіжної та української музики.

Ансамбль народної музики "Бревіс"

Ансамбль народної музики "Бревіс"
Ансамбль народної музики “БРЕВІС” створений навесні 2010 року.
    У репертуарі – класичні твори, обробки народних пісенних і танцювальних мелодій різних регіонів України, інструментальні композиції, створені на основі мелосу Карпат. Окреме місце – займають твори в аранжуванні Я.Бибика.

Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії

Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії
 

Симфонічний оркестр створений у 2008 році. Учасники колективу – випускники, студенти та викладачі музичних закладів Івано-Франківська, Львова, Києва, Харкова, Одеси.

У репертуарі оркестру – симфонії, увертюри, сюїти, концерти для солістів з оркестром зарубіжних та українських композиторів: В.А.Моцарта, Л. Бетховена, А.Дворжака, Д.Шостаковича, П.Чайковського, С.Рахманінова, М.Лисенка, К.Данькевича, Б.Лятошинського, В.Зубицького та ін. 

Ірина Ключковська

Ірина Ключковська

Оксана Кречко

Оксана Кречко

Оксана Кречко (сопрано) - випускниця Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника (спеціальність «вокал», клас викладача професора, народної артистки України Х.Фіцалович).

Ольга Яловенко

Ольга Яловенко

Ольга Яловенко (сопрано) – випускниця Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (спеціальність "сольний спів", клас старшого викладача М.Стефанюка).

Олександр Семчук

Олександр Семчук

Олександр Семчук (тенор) – навчався співу у вокальних педагогів Божени Антоневич, Івана Легкого, Михайла Стефанюка (м.Івано-Франківськ), Володимира Ігнатенка (м.Львів), Елізабет Гікуммор (м.Париж).

Оксана Романюк

Оксана Романюк

Оксана Романюк (сопрано) – випускниця Інституту мистецтв Прикарпатського Національного університету імені В.Стефаника (спеціальність сольний спів, клас старшого викладача М.Стефанюка).