Немає даних для відображення

Квітень

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile"

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile"

Академічний камерний оркестр “HARMONIA NOBILE” створений у 1985 році з ініціативи Народного артиста України І.Пилатюка та директора філармонії М.Воротняка.

З камерним оркестром  співпрацювали  видатні диригенти: К.Хаґель, П.Маркс (Німеччина), Пекка Аахонен (Фінляндія), Дж.Караннанте, Ф.Д'Овідіо (Італія), В.Чернушенко (Росія), В.Мрозек (Польща), І.Пилатюк (Україна) та ін.

Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії

Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії
 

Симфонічний оркестр створений у 2008 році. Учасники колективу – випускники, студенти та викладачі музичних закладів Івано-Франківська, Львова, Києва, Харкова, Одеси.

У репертуарі оркестру – симфонії, увертюри, сюїти, концерти для солістів з оркестром зарубіжних та українських композиторів: В.А.Моцарта, Л. Бетховена, А.Дворжака, Д.Шостаковича, П.Чайковського, С.Рахманінова, М.Лисенка, К.Данькевича, Б.Лятошинського, В.Зубицького та ін. 

Струнний ансамбль "Quattro Corde"

Струнний ансамбль "Quattro Corde"
Струнний ансамбль “QUATTRO CORDE” створений у 2000 році. Перший художній керівник – П.Сметана.

Репертуар колективу різноманітний – від класики до сучасності, від творів легкого жанру до кращих зразків зарубіжної та української музики.

Джаз-квартет "Art Prestige"

Джаз-квартет "Art Prestige"
Джаз-квартет «ART PRESTIGE» створений в 2009 році. До його складу увійшли музиканти відомі у різних музичних сферах Прикарпаття.

Ансамбль народної музики "Бревіс"

Ансамбль народної музики "Бревіс"
Ансамбль народної музики “БРЕВІС” створений навесні 2010 року.
    У репертуарі – класичні твори, обробки народних пісенних і танцювальних мелодій різних регіонів України, інструментальні композиції, створені на основі мелосу Карпат. Окреме місце – займають твори в аранжуванні Я.Бибика.