<
  • Класики та сучасники Класики та сучасники

    27 жовтня понеділок 18.30

    Класики та сучасники

    Концерт Камерної музики

    Любов Литвинчук (скрипка)

    Лауреат міжнародного конкурсу

    Марта Дейчаківська (альт)

    Євген Мацьків,

    Ольга Припхан,

    Дарина Матіїва,

    Лауреат міжнародних конкурсів

    Олександр Білоусов,

    Оксана Граб (фортепіано)

    Купити квиток
    Понеділок, 27 жовтня 2014 18:30
  • Вечір іспанської музики Вечір іспанської музики

    30 жовтня, четвер 18:30

    Лауреат Міжнародних конкурсів струнний ансамбль «Quattro Corde»

    Художній керівник та солістка – Анжела Приходько

    Ірина Ключковська (сопрано)

    Назарій Михайлюк (гітара)

    Ольга Банашек (клавесин)

    Купити квиток
    Четвер, 30 жовтня 2014 00:00
  • 5 кРоків з JaZZoм 5 кРоків з JaZZoм
    2 листопада, неділя 17:00
    Ювілейний концерт 5 кРоків з JaZZoм
    Джаз-квартет Art Prestige
    Художній керівник Арсен Бучинський

    Неділя, 2 листопада 2014 00:00
  • Вечір фортепіанної музики Вечір фортепіанної музики
    5 листопада, середа 18:30
    Дмитро Онищенко (фортепіано, Україна-Росія)
    Середа, 5 листопада 2014 00:00
  • Моцарт "Весілля Фігаро" Моцарт "Весілля Фігаро"
    7 листопада, п'ятниця 18:30
    В рамках проекту "Оперний Феєрверк"
    на численні прохання глядачів
    опера В.А.Моцарта "Весілля Фігаро"
    Солісти філармонії
    Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile" 
    Концертмейстер – заслужена артистка України Наталія Мандрика
    П’ятниця, 7 листопада 2014 00:00
>

Жовтень

ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Класики та сучасники

27
Жов
Класики та сучасники

27 жовтня понеділок 18.30

Класики та сучасники

Концерт Камерної музики

Любов Литвинчук (скрипка)

Лауреат міжнародного конкурсу

Марта Дейчаківська (альт)

Євген Мацьків,

Ольга Припхан,

Дарина Матіїва,

Лауреат міжнародних конкурсів

Олександр Білоусов,

Оксана Граб (фортепіано)

Купити квиток

Вечір іспанської музики

30
Жов
Вечір іспанської музики

30 жовтня, четвер 18:30

Лауреат Міжнародних конкурсів струнний ансамбль «Quattro Corde»

Художній керівник та солістка – Анжела Приходько

Ірина Ключковська (сопрано)

Назарій Михайлюк (гітара)

Ольга Банашек (клавесин)

Купити квиток

5 кРоків з JaZZoм

2
Лист
5 кРоків з JaZZoм
2 листопада, неділя 17:00
Ювілейний концерт 5 кРоків з JaZZoм
Джаз-квартет Art Prestige
Художній керівник Арсен Бучинський

Вечір фортепіанної музики

5
Лист
Вечір фортепіанної музики
5 листопада, середа 18:30
Дмитро Онищенко (фортепіано, Україна-Росія)

Моцарт "Весілля Фігаро"

7
Лист
Моцарт "Весілля Фігаро"
7 листопада, п'ятниця 18:30
В рамках проекту "Оперний Феєрверк"
на численні прохання глядачів
опера В.А.Моцарта "Весілля Фігаро"
Солісти філармонії
Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile" 
Концертмейстер – заслужена артистка України Наталія Мандрика

Вечір фортепіанної музики

13
Лист
Вечір фортепіанної музики
13 листопада, четвер 18:30
Вечір фортепіанної музики
Стефан Лабановські  (Польща)
Павел Албінськи (Польща)
За підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Львові

Музика Войцеха Кілляра до Дня Незалежності Польщі

14
Лист
Музика Войцеха Кілляра до Дня Незалежності Польщі
14 листопада, середа 18:30
Музика Войцеха Кілляра до Дня Незалежності Польщі
Симфонічний оркестр філармонії 
Художній керівник та головний диригент, заслужений артист України
Віктор Олійник

Концерт хорової музики

16
Лист
Концерт хорової музики
16 листопада, неділя 17:00
Ювелійний концерт з нагоди 5-річчя 
Камерного хору «Воскресіння» Архикатедрального Собору св.Воскресіння Христового
Диригент Володимир Рудницький
у програмі духовна музика українських та зарубіжних композиторів
УКРАЇНСЬКИЙ ФОЛЬКЛОР

Віолончельна пектораль

18
Лист
Віолончельна пектораль
18 листопада, вівторок 18:30
Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile"
Художній керівник та концертмейстер - заслужена артистка України Наталія Мандрика 
Олександр Пірієв (віолончель, м.Київ)
Ярослав Мигаль (віолончель, м.Львів)

Вечір вокальної музики

23
Лист
Вечір вокальної музики
23 листопада, неділя 17:00
Солістка обласної філармонії Ольга Яловенко

Академічний ансамбль народної музики "Візерунок"

25
Лист
Академічний ансамбль народної музики "Візерунок"
25 листопада, вівторок 18:30 
Академічний ансамбль народної музики "Візерунок"
Тернопільської філармонії

ШАRAVARABAND

29
Лист
ШАRAVARABAND

29 листопада, субота 18:30

Оркестр "КРЕЩЕНДО" (м.Київ)

VIVALDISSIMO

30
Лист
VIVALDISSIMO

30 листопада, неділя 17:00

Денис Северін (віолончель, Швейцарія)

Лауреат міжнародних конкурсів

Струнний ансамбль Quattro Corde

художній керівник та солістка Анжела Приходько