<
>

Березень

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

УВАГА! КОНКУРС!

УВАГА! КОНКУРС!

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (м.Івано-Франківськ, вул. Л.Курбаса, 3) оголошує конкурсна заміщення вакантних посад артистів-солістів-інструменталістів та  артистів академічного симфонічного оркестру:

-         альт (1 шт. од.);

-         віолончель (1 шт. од.);

-         контрабас (1 шт.од.);

-         флейта (1 шт. од.);

-         скрипка (1шт.од.)

УВАГА! КОНКУРС!

УВАГА! КОНКУРС!

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади артиста-соліста-інструменталіста

ансамблю солістів філармонії:

-         кобза (гітара) - 1 шт. од.

Результати конкурсу

06 березня  2018 року в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбувся конкурс на заміщення вакантної посади артиста-соліста-вокаліста. За результатами конкурсу переможцем стала Яловенко Ольга Володимирівна.

Подяка Тимківу Василю Миколайовичу від імені творчого колективу видавництва та проекту "Український простір" за ініціативну та активну участь у створенні "Словника музичних термінів"


99 років від дня народження Ірини Маланюк

ЇЇ вважають австрійською, німецькою, швейцарською співачкою, але перш за все вона є співачкою українською. Це чітко усвідомлювала вона і це добре знаємо ми. Івано-Франківська обласна філармонія пишається тим, що носить її ім’я і намагається максимально популяризувати її особистість. 21 лютого о 18:30 в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбудеться вечір пам’яті славетної співачки, яку цінують у всій Європі і вдома, в рідному Станиславові. 


Zbruč "Королева опери зі Станіславова" Богдан Скаврон


ФабрикаФорматівІра Маланюк

ПОДЯКА

ФабрикаФорматівНА САЙТ 0011

Ярослав Бибик - заслужений артист України!

Ярослав Бибик - заслужений артист України!
Колектив Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк щиро вітає нашого дорогого Ярослава Бибика з присвоєнням почесного звання "Заслуженого артиста України"! Бажаємо, щоб музика завжди допомагала впоратися з будь-якою перешкодою на шляху до щастя, щоб Ваше мистецтво завжди залишало добрий і світлий слід в серцях людей, щоб Вас надихали і допомагали творити чиста любов і краса навколишнього світу.

Білоган Юстина - переможниця!

Білоган Юстина - переможниця!

У місті Ельблонг 16 – 17 грудня 2017 року відбувся V Загальнопольський конкурс балетного мистецтва. Учениця першого класу (клас викладача Олени Хандакової) балетної школи (студії) Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк Білоган Юстина зайняла ІІІ місце в категорії «модерн» та IV місце в категорії «класичний танець». Ми щиро вітаємо маленьку балеринку з такою великою перемогою!


Різдво іде. До 140-річчя М. Леонтовича

Різдво іде. До 140-річчя М. Леонтовича

День місцевого самоврядування у Снятині

День місцевого самоврядування у Снятині
7 грудня у Снятині відбулися урочистості з нагоди дня місцевого самоврядування. У святкуванні взяли участь колективи обласної філармонії імені Іри Маланюк: Harmonia Nobile, Art Prestige та солістка Оксана Кречко.