<
>

Травень

ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

ФабрикаФорматівunnamed111

ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!
Вітаємо

 

учениць балетної школи (студії)

 

Білоган Юстину

Бондаренко Яну

Долішню Олену

Тонієвич Катерину

 

з перемогою

 

у ІV Всеукраїнському

фестивалі танцю

«ТВІЙ КРОК», який проходив

22 квітня 2018р. у м. Києві.

Результати конкурсу

17 квітня  2018 року в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбувся конкурс на заміщення вакантної посади асистента (помічника) головного диригента академічного симфонічного оркестру. За результатами конкурсу переможцем став Перцов Данило Володимирович.

Париж в ногах Юстини Білоган!

Париж в ногах Юстини Білоган!

Щиро вітаємо ученицю балетної школи-студії обласної філармонії імені Іри Маланюк Юстину Білоган з наступною перемогою! Цього разу Юстина (клас викладача Олени Хандакової) здобула перше місце на танцювальному конкурсі La Scène Française в категорії Danse Klassique в м. Париж (Франція).


99 років від дня народження Ірини Маланюк

ЇЇ вважають австрійською, німецькою, швейцарською співачкою, але перш за все вона є співачкою українською. Це чітко усвідомлювала вона і це добре знаємо ми. Івано-Франківська обласна філармонія пишається тим, що носить її ім’я і намагається максимально популяризувати її особистість. 21 лютого о 18:30 в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбудеться вечір пам’яті славетної співачки, яку цінують у всій Європі і вдома, в рідному Станиславові. 


Zbruč "Королева опери зі Станіславова" Богдан Скаврон


ФабрикаФорматівІра Маланюк

Ярослав Бибик - заслужений артист України!

Ярослав Бибик - заслужений артист України!
Колектив Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк щиро вітає нашого дорогого Ярослава Бибика з присвоєнням почесного звання "Заслуженого артиста України"! Бажаємо, щоб музика завжди допомагала впоратися з будь-якою перешкодою на шляху до щастя, щоб Ваше мистецтво завжди залишало добрий і світлий слід в серцях людей, щоб Вас надихали і допомагали творити чиста любов і краса навколишнього світу.

Білоган Юстина - переможниця!

Білоган Юстина - переможниця!

У місті Ельблонг 16 – 17 грудня 2017 року відбувся V Загальнопольський конкурс балетного мистецтва. Учениця першого класу (клас викладача Олени Хандакової) балетної школи (студії) Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк Білоган Юстина зайняла ІІІ місце в категорії «модерн» та IV місце в категорії «класичний танець». Ми щиро вітаємо маленьку балеринку з такою великою перемогою!