Немає даних для відображення

Червень

ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Концерт духовної музики у храмі святих Кирила і Методія.

ВЕЧІР ДУХОВНОЇ МУЗИКИ

8 листопада 2013 року в день святого великомученика Димитрія в парафії святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) відбувся «Вечір Духовної Музики». Парафіяльна спільнота в цей день мала подвійну нагоду для святкування – це день святого великомученика Димитрія Солунського та уродини настоятеля парафії о. Йосафата Бойка, ВС. Тому у храмі було організовано цей молитовно-культурний вечір, а відбувся він у рамках святкових парафіяльних заходів РОКУ ВІРИ, 1025-ліття Хрещення України та 1150-ліття початку місійної діяльності святих Кирила і Методія, покровителів парафії.

Урочистості розпочалися Божественною Літургією, яку очолив о. Йосафат Бойко, ВС. Проповідь виголосив о. Софрон Зелінський, ВС про те, як важливо вміти жити для інших на зразок святих; як важливо ділитися любов’ю, ділитися своїм серцем з іншими, бо лише тоді людина здатна справді жити. Після відправи він привітав від імені монашої спільноти отця Йосафата з уродинами, а від імені парафії побажання склали п. Олег Жерноклеєв і п. Ольга Халак.

Опісля для всіх присутніх відбувся концерт Духовної Музики, який провели артисти струнного ансамблю Івано-Франківської Обласної Філармонії «Quattro Corde». Цей ансамбль був створений у 2000 році. У різножанровому репертуарі колективу – кращі зразки класичної та сучасної зарубіжної і вітчизняної музики. Художнім керівником ансамблю є Анжела Приходько. Артисти всіх милували своїми мистецькими талантами.

На завершення о. Йосафат подякував артистам, подарувавши кожному з них, на пам’ятку сувенірну тарілку із зображенням храму та церковні календарі. А також поділився своїми думками: висловив задоволення за пережитий вечір музики, за неймовірні здатності артистів, за їхню силу волі у набуванні навиків гри на скрипці, зокрема. «Я завжди мріяв про той момент, коли завершимо будівництво храму і зуміємо проводити час від часу вечори духовної музики, бо храм є місцем молитви, а музика і спів – це те, що допомагає молитися краще. Сьогодні – цей перший вечір духовної музики. Сподіваюся, що вони будуть час від часу відбуватися у нашому храмі. Тому я дякую всім артистам за їхню диспозицію, за їхню готовність послужити нам своїми талантами. Мене завжди вражала сила волі артистів, які вміють грати на якомусь інструменті. І в цьому вони нас можуть багато чого навчити», - звернувся до присутніх о. Йосафат, дякуючи всім, хто відклав свої справи і прийшов на цей культурно-духовний вечір до храму. Не забракло, звичайно, і нашого українського «многая і благая літа».

Прес-центр парафії

www.pkm.if.ua